Rumunji bez prednosti u Norvešku

Vedran Stilin • nedjelja, 22.04.2007.

Rumunjska C.S. UCM Resita nije uspjela na domaćem parketi stići do prednosti protiv norveškog Drammena u prvoj finalnoj utakmici Challenge kupa…

Pred oko 1800 vjernih navijača Resita nije stigla do željenog rezultata u prvoj utakmici finala Challenge kupa. Tome je zasigurno kumovalo i mjesto odigravanja utakmice jer Rumunji nisu mogli nastupiti u svojoj dvorani, već je mjesto odigravanja susreta bila obližnji Turnu Severin.

Odlični Norvežani pokazali su nakon 60 minuta veću želju i kvalitetu te su tako nastavili odličan niz kojega drže u nacionalnom prvenstvu s 22 pobjede u isto toliko utakmica. Prvi dio završio je vodstvom domaće Resite 13:12, ali u nastavku se ne uspijevaju značajnije odlijepiti te susret završava izjednačenim rezultatom 26:26.