Osim Kranjčara - mali učinak naših

Vedran Attias • ponedjeljak, 01.10.2007.

Niko Kranjčar definitivno je najbolje iskoristio vikend - 90 minuta je sudjelovao u poplavi golova s Readingom i, osim što se upisao u strijelce, vrlo dobro odradio cijelu utakmicu. Robert Kovač dobio je povjerenje trenera Dolla nakon nekoliko utakmica na klupi, ali nije najbolje iskoristio priliku ustaliti se u momčadi Borussie. Nažalost, uglavnom zbog ozljeda, mnogi naši reprezentativci nisu konkurirali za sastave svojih momčadi...

Mladen Petrić (Borussia Dortmund) - nažalost, nije mogao nastaviti seriju pogodaka jer zbog ozljede nije konkurirao za sastav.

Robert Kovač (Borussia Dortmund) - hrvatski stoper odigrao je cijelu utakmicu, ali Borussia je, ponovno, izgubila s njim u momčadi (3:1).

Ivan Rakitić (Schalke) - mladi vezni igrač naše reprezentacije igrao je solidno u pobjedi Schalkea do 76. minute (1:0).

Ivica Olić (HSV) - solidno je odradio svih 90 minuta protiv Wolfsburga (2:2).

Josip Šimunić (Hertha) - zbog ozljede nije konkurirao za utakmicu s Rakitićevim Schalkeom.

Jurica Vranješ (Werder) - kao i obično, vrlo dobro odradio svoj posao do 62. minute u fenomenalnoj pobjedi Werdera (8:1).

Ivo Iličević (Bochum) - dobio je priliku od samog početka i vrlo dobro igrao protiv Nurnberga do 79. minute kada je zamijenjen (2:2).

Leon Benko (Nürnberg) - nakon male minutaže u prošlom kolu, u ovom ga nije bilo niti na klupi protiv Bochuma (2:2).

Andre Mijatović (Arminia Bielefeld) - iako je uvijek bolje igrati, možda je i bolje što je napustio igru zbog ozljede u 27. minuti u potopu svoje momčadi u Bremenu (8:1).

Stiven Rivić (Energie Cottbus) - brzi napadač ušao u igru protiv Eintrachta u 86. minuti (2:2).

Mario Cvitanović (Energie Cottbus) - bivši Dinamovac odradio svih 90 minuta protiv Eintrachta (2:2).

Kristijan Ipša (Energie Cottbus) - mladi reprezentativac cijelu je utakmicu proveo na klupi za pričuve (2:2).

Vedran Ćorluka (Manchester City) - solidno igrao, ali napustio igru u 57. minuti zbog lakše ozljede. (3:1)

Niko Kranjčar (Portsmouth) - odlično odradio svih 90 minuta u poplavi golova protiv Readinga i postigao pogodak glavom u 75. minuti (7:4).

Eduardo da Silva (Arsenal) - zbog ozljede nije konkurirao za sastav na gostovanju kod West Hama (0:1).

Ivan Jurić (Genoa) - solidno odradio svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi protiv Napolija (1:2).

Dario Knežević (Livorno) - izašao iz igre u 50. minuti protiv Fiorentine kod rezultata 0:1, a poslije toga Viole su još dva puta zabile (0:3).

Dario Šimić (Milan) - opet je bio među igračima koji nisu ni na terenu, niti na klupi za pričuve (1:1).

Saša Bjelanović (Torino) - Zadranin ušao u gradskom derbiju u 88. minuti, no svejedno uspio dobiti žuti karton (0:1).

Igor Budan (Parma) - zbog ozljede i dalje je izvan konkurencije za sastav.

Marko Marić (Lille) - Lille nije igrao utakmicu.

Jerko Leko (Monaco) - Monaco nije igrao utakmicu.

Vedran Runje (Lens) - u zaostalom susretu trećeg kola reprezentativni je vratar na gostovanju u Lyonu tri puta morao vaditi loptu iz svoje mreže.

Marko Babić (Betis) - s klupe gledao pobjedu svoje momčadi protiv Mallorce (3:0).

Danijel Pranjić (Heerenveen) - odradio je svih 90 minuta u gostujućem porazu od Feyenoorda (2:0).

Srđan Lakić (Heracles) - igrao do 71. minute u pobjedi nad AZ-om, dobio žuti karton zbog nesportskog ponašanja (2:1).

Mario Tokić (Rapid) - loše igrao u domaćem porazu od Altacha svih 90 minuta (0:2).

Marijo Bazina (Rapid) - nezamjetno igrao 58 minuta u porazu (0:2).

Mate Bilić (Rapid) - nekadašnji napadač Hajduka odigrao loše svih 90 minuta u domaćem porazu od Altacha (0:2).

Niko Kovač (Salzburg) - kapetan hrvatske reprezentacije zbog ozljede nije konkurirao za sastav u domaćem porazu od Austrije (0:1).

Silvije Čavlina (LASK) - branio svih 90 minuta u remiju sa Sturmom (2:2).

Marijo Mijatović (LASK) - vrlo dobro igrao do 89. minute. Sudjelovao kod oba pogotka, zamijenjen u 89. minuti (2:2).

Željko Pavlović (Wacker) - poraz od Mattersburga odgledao s klupe (3:1).

Ivan Bošnjak (Racing Genk) - Vinkovčanin nije konkurirao za sastav u gostujućem remiju s Bergenom (1:1).

Mario Carević (Lokeren) - bivši veznjak Hajduka odigrao je zadnjih 15 minuta u porazu protiv Strombeeka (0:1).

Antun Dunković (Mechelen) - odigrao svih 90 minuta u domaćem remiju sa Denderom (2:2).

Dražen Gović (Moeskroen) - Šibenčanin je bio na klupi za pričuve u gostujućem porazu kod Club Bruggea.

Nikica Jelavić (Waregem) - odigrao svih 90 minuta u gostujućem porazu, sudjelovao kod prvog pogotka i dobio žuti karton u 18. minuti (3:2).

Ivan Leko (Club Brugge) - solidno odradio 78 minuta u domaćoj pobjedi (1:0).

Goran Ljubojević (Racing Genk) - odigrao drugih 45 minuta na gostovanju kod Bergena.

Ivan Milas (Bergen) - nekadašnji igrač Zagreba s klupe za pričuve promatrao je dvoboj s Genkom.

Tomislav Mikulić (Racing Genk) - u dvoboju protiv Bergena Osječanin je u igru ušao tek u 89. minuti.

Dario Smoje (Gent) - bivši branič Milana i dalje je izvan konkurencije za sastav.

Ivica Križanac (Zenit St.Petesburg) - odlično odigrao svih 90 minuta u domaćoj pobjedi nad CSKA Moskvom (2:1).

Igor Novaković (Tom Tomsk) - Karlovčanin je s klupe pratio pobjedu nad Krasnodarom (2:0).

Stipe Pletikosa (Spartak Moskva) - hrvatski "broj jedan" nije imao ozbiljnijeg poslao u domaćoj pobjedi nad Khimkijem (2:0).

Stjepan Tomas (Rubin Kazan) - uklopio se u sivilo svoje momčadi u gostujućem porazu od Vladivostoka (2:0).

Hrvoje Vejić (Tom Tomsk) - nije bio u konkurenciji za sastav (2:0).

Mladen Bartulović (Dnjepr Dnjepropetrovsk) - odigrao je svih 90 minuta u domaćem porazu od Arsenala (1:3).

Tomislav Bušić (Dinamo Kijev) - zbog ozljede nije u konkurenciji za momčad.

Denis Glavina (Vorskla Poltava) - mladi reprezentativac odigrao je svih 90 minuta u gostujućem porazu od Kryvbasa (3:0).

Igor Lozo (Černomerec Odesa) - nije konkurirao za sastav u domaćoj pobjedi nad Tavrijom (2:0).

Ivica Pirić (Arsenal Kijev) - kao ni Lozo, ni Pirić nije bio u konkurenciji za sastav.

Jurica Puljiz (Zarja Lugansk) - ni Puljiz nije bio u konkurenciji za sastav u domaćem porazu od Šahtjara (1:3).

Darijo Srna (Šahtar Donjeck) - solidno odradio svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi nad Metalurgom (1:3).

Igor Gal (Rizespor) - odigrao svih 90 minuta u gostujućem porazu kod Genclebirligija (2:).

Ivica Banović (Freiburg) - bivši hrvatski reprezentativac odigrao je svih 90 minuta u domaćoj pobjedi nad Aueom te pritom zaradio žuti karton (2:0).

Marino Biliškov (Greuther Fürth) - nije konkurirao za sastav u domaćoj utakmici s Jenom (2:2).

Hrvoje Vuković (Alemannia Aachen) - nije bio u sastavu u gostujućem porazu kod M'gladbacha(2:1).

Zvonimir Deranja (Libourne) - ušao u igri u 59. minuti na gostovanju kod Gueugnona i sudjelovao kod drugog pogotka (2:2).

Teo Kardum (Libourne) - ušao u igru u 79. minuti, te sjajno iskoristio minutažu i zabio pogodak u 90. (2:2).

Kristijan Polovanec (Libourne) - odigrao odlično svih 90 minuta i postigao pogodak za 1:1 u 53. minuti (2:2).

Mario Galinović (Panathinaikos) - hrvatski reprezentativac bio je rezervni vratar u domaćoj pobjedi nad PAOK-om (2:0).

Anthony Šerić (Panathinaikos) – bivši hrvatski reprezentativac također je bio na klupi za pričuve u dvoboju protiv PAOK-a.

Tomislav Butina (Olympiacos) - nije konkurirao za sastav u remiju kod Arisa (1:1).

Darko Miladin (Ergotelis) - bivši kapetan Hajduka odigrao je svih 90 minuta u gostujućem porazu kod OFI-a (4:1).

Mario Budimir (Ergotelis) - odigrao drugih 45 minuta susreta.

Dario Krešić (Panionios) - nekadašnji mladi reprezentativac dobro je branio svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi nad Apollonom (0:2).

Zdravko Popović (OFI Kreta) - dobro odigrao 60 minuta, a upisao se u strijelce u 40. minuti u domaćoj pobjedi nad Ergotelisom (4:1).

Ivan Turina (Xanthi) - bivši vratar Dinama solidno je branio u gostujućem remiju s Veriom (1:1).

Ante Tomić (Xanthi) - ušao u igru u 76. minuti utakmice s Veriom (1:1).