Hrvatski Kup, 1/16 finala, 24.09.2008, 15:30 h
Lučko 3:5 Inter-Zaprešić
Inter-Zaprešić

Interu rutinska pobjeda

Mario Lešković • četvrtak, 25.09.2008.

U zanimljivoj utakmici Hrvatskog kupa, Inter je na gostovanju svladao trečeligaša Lučko. Iako su su u samom početku susreta našli u rezultatskom zaostatku, brzo su iz njega pronašli izlaz...

Susret je uvod imao već u Zaprešiću, kada je pred sam polazak treneru Bračunu ukraden automobil, pa je odlučeno da će momčad voditi njegov pomoćnik, a bivši igrač Intera, Franjo Kučko. Još susret nije ni počeo, a žuti su bili u rezultatskom minusu. Lučko je povelo u 6. minuti pogotkom Trgovčevića. U 27. minuti, nakon što je rukom u šesnaestercu igrao Šoljić, Gulić je izjednačio s bijele točke. Do poluvremena Inter dolazi do vodstva kada Dodik postiže pogodak u 42. minuti.

U nastavku na 1:3 ponovo povećava Dodik i tu je bio kraj rezultatske neizvjesnosti. Iako je Fuček u 78. minuti smanjio rezultat iz jedanaesterca, do kraja susreta Inter preko Bule i Sivonjića dolazi do visoke pobjede.

Sljedeći susret Inter igra u Splitu protiv Hajduka.