Dva gola Nikice Jelavića

HINA • subota, 17.04.2010.

U susretu 31. kola austrijskog nogometnog prvenstva Rapid je u Beču pobijedio Wiener Neustadt s 3:0, a dva gola postigao je hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić.

Bivši napadač splitskog Hajduka zabio je prvi i treći gol za Rapid i to u 21. i 80. minuti, a među strijelce se upisao i Hofmann u 54. minuti. Jelavić je ove sezone zabio 15 golova i trenutačno je četvrti strijelac austrijskog prvenstva.

Na ljestvici vodi Salzburg sa 68 bodova, Rapid je drugi sa pet bodova manje, dok je na trećem mjerstu bečka Austrija sa 60 bodova.

Rezultati: Austria Kaernten - Austria Beč 0:2, Rapid Beč - SC Wiener Neustadt 3:0, Mattersburg - Sturm Graz 0:0, Ried - Kapfenberger SV 2:1