Kup Čali i Gabriću

Ivana Strahija • srijeda, 05.05.2010.

Naši nogometaši na "privremenom radu" u Turskoj, Hrvoje Čale i Drago Gabrić, sa svojim su Trabzonsporom osvojili Kup.

Pehar turskog Kupa završio je u rukama Čale, Gabrića i njihovih suigrača, nakon što su s 3:1 u finalu svladali Fenerbahce. Čale je utakmicu odigrao u cijelosti, Gabrić nije ulazio s klupe.

Nakon prvog poluvremena bez golova, u drugom su gledatelji vidjeli čak četiri. Fenerbahce je povelo u 55. minuti golom Alexa, ali je za točno 11 minuta na 1:1 izjednačio Bulut. U 80. minuti pogodio je mrežu Fenerbahcea Trabzonsporov Baytar za 2:1, a konačni je rezultat već u sudačkoj nadoknadi postavio Colman.