Perišić efikasan u Belgiji

Ivor Krapac • subota, 07.08.2010.

Hrvatski reprezentativci bili su raspucani ove subote. Ivan Perišić, član mlade nacionalne momčadi, zabio je dvaput u pobjedi svojeg Club Bruggea u belgijskom prvenstvu...

Drugo kolo belgijske lige donijelo je odlično predstavu Ivana Perišića. Hrvatski U-21 reprezentativac istaknuo se s dva pogotka u uvjerljivoj pobjedi Club Bruggea, 4:1 protiv Sint-Truidena.

Perišić se pobrinuo za prva dva pogotka svoje momčadi, u 11. i 15. minuti, a do kraja prvog poluvremena zabili su i Odjidja-Ofoe (21.) i Blondel (34.). Jedini strijelac za goste bio je Mennes (27.), koji je 15 minuta do kraja i isključen zbog drugog žutog kartona.

Bruggeu su ovo bili prvi ovosezonski prvenstveni bodovi, a nakon nepotpunog drugog kola Perišićeva momčad drži peto mjesto ljestvice.