Gruzija poslala novo upozorenje

Borna Rupnik • srijeda, 08.09.2010.

Jedina dva pogotka u preostalim susretima skupine F postigla je - Latvija. Gruzija je tako nakon Grčke zaustavila i Izraelce...

Ohrabrena gostujućim remijem protiv Grčke, Gruzija je na svom terenu dočekala Izraelce, koji su u Tbilisi stigli s tri osvojena boda protiv Malte. Izbornik Temuri Ketsbaia najavio je čak i lov na moguću pobjedu, no naposljetku su i jedni i drugi morali biti zadovoljni bodom.

Ostalo je 0:0 premda je domaćin imao više prilika za pobjedu. Gruzijci su jednom pogodili i okvir gola, a u nastavku je Izraelce uglavnom spašavao vratar Dudu Aouate. Tako Ketsbaia ima za čime žaliti, a ujedno je poslao još jedno upozorenje - Gruzija se nikako ne smije olako shvatiti.

Vezane vijesti

Latvija je nakon tri hrvatska pogotka u svojoj mreži gostovala na Malti i uspjela izboriti pobjedu.

Za to su zaslužni golovi pri kraju svakog poluvremena. U 43. minuti zabio je Kaspars Gorkšs, a prilično jednosmjernu utakmicu zaključio je Maris Verpakovskis pet minuta prije kraja.