Teška ozljeda juniora u pobjedi Pjesnika

Ante Zovko • ponedjeljak, 20.06.2011.

Nogometaši Zagreba bili su uspješni u prvoj pripremnoj utakmici, ali još je više odjeknula teška ozljeda mladog juniora Trepšića kojem slijedi operacija.

Pjesnici su u Kerestincu s istoimenom domaćinom odigrali prvu od planiranih deset pripremnih utakmica. Zagreb je pobijedio 3:2 nakon što je na poluvremenu gubio 1:2.

Trener Luka Pavlović priliku je dao 22 nogometaša, a strijelci za njegovu momčad bili su Oršulić (31.), Kraljević (52.) i Dedić (87.).

Priliku je dobilo i nekoliko juniora, a po dobrom je neće pamtiti Trepšić kojem je stradalo koljeno. Zbog ozljede prednjeg križnog ligamenta morat će na operaciju, a nakon toga očekuje ga duži oporavak.

U subotu, dva dana nakon prve pripremne utakmice, bijeli su u Veslačkoj ugostili ljubljansku Olimpiju i izgubili rezultatom 2:1. Zagreb je poveo pogotkom Abdurahimija, gosti su do odmora izjednačili, a pogodak za minimalnu pobjedu postigli su u nastavku.

Zagreb sljedeći pripremni ogled igra u Veslačkoj 23. lipnja protiv slovenskog prvaka Domžala.