Lovrek pomogao svojima povećati prednost

Borna Rupnik • nedjelja, 24.07.2011.

Hrvatski nogometaš Krunoslav Lovrek bio je strijelac u 19. kolu južnokorejskog prvenstva, u kojem je njegov Jeonbuk povećao svoju prednost na čelu poretka...

Pobjedom od 2:0 nad Seongnamom u 19. kolu prvenstva Južne Koreje, Jeonbuk Motors stekao je šest bodova prednosti nad prvim pratiteljem, Pohang Steelersima, koji su odigrali samo neriješenih 1:1 protiv Daegua.

Jeonbuk je na pobjednički kolosijek skrenuo naš Krunoslav Lovrek, koji je bio strijelac za vodstvo 1:0 u 16. minuti, uz pomoć gostujućeg braniča Jeonga.

Konačni je rezultat postavio Dong-Chan Kim sredinom drugog poluvremena, nakon što je Seongnamov Brazilac Emerton pogodio okvir gola.

"Kao što smo i očekivali, bila je to teška utakmica. Mogli smo igrati bolje, ali napravili smo ono što smo morali", prokomentirao je poslije dvoboja Lovrekov trener Kang-Hee Choi.

• ronny198724.07.2011. u 23:31
    2008. je u polusezini zabio 14 (!!!!) golova za zagreb i onda se ozlijedio na dvoranskom... a imao ugovor za deportivo u rukama... puno sreće kruno, nadam se da ćemo se tvojim golovima još veseliti u kranjčevićevoj...