Novi dobar nastup Stipčevića

Mišo Gulić • ponedjeljak, 07.11.2011.

Talijansko košarkaško prvenstvo stiglo je do petog kola, a ponovno je dobar nastup, sada već i tradicionalno, ubilježio Rok Stipčević, dok je ostatak hrvatske kolonije bio u tek epizodnim ulogama.

Peto kolo talijanskog košarkaškog prvenstva donijelo nam je poraz jedine, do ovog kola, neporažene momčadi Caserte, dok je s druge strane Monferrato ostao usamljen na dnu poretka kako jedina momčad bez pobjede.

Rok Stipčević je odigrao još jednu dobru utakmicu u nizu, a ovaj put zabio je 16 koševa i dodao šest asistencija u pobjedi njegovog Varesea nad neporaženom Pepsi Casertom, rezultatom 85:82. U poraženoj momčadi hrvatski internacionalac Andrija Stipanović je u tek devet minuta provedenih na parketu zabio četiri košta te ubilježio tri skoka.

Emporio Amani je na gostovanju kod fenjeraša Monferrata upisao novu pobjedu, ali teže nego su to očekivali s tijesnih 67:64. Leon Radošević, član Milana, na parketu je proveo 10 minuta, međutim, ostao je bez ubačaja, bez skoka, bez asistencije s tek jednim neuspješnim šutom za dva.

Momčad Montegranara, za koji nastupa Sandro Nicević, ovo je bila slobodna.