Hrvatski nogometni kup, Četvrtfinale, 20.11.2012, 17:00 h, Stadion u Stanovima, gledatelja: 500
Suci: Lukša Klaić (Konavle), Goran Perica (Šibenik), Andrija Olujić (Zagreb)

Lovro Štrbinić • utorak, 20.11.2012.

Nogometaši Zadra u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Hrvatskog nogometnog kupa svladali su Slaven Belupo s minimalnih 1:0 i u Koprivnici će braniti stečenu prednost. Igračima Slaven Belupa ponovno je presudio Antonio Mršić...

Ivan Šimurina
27'
8
Jakov Surać
73'
27
Domagoj Muić
89'
Roy Ferenčina

Zadar i Slaven Belupo su nakon ogleda na Stanovima u sklopu 15. kola MAXtv Prve lige ponovno na istom mjestu odmjerili snage, ovaj put u četvrtfinalu Hrvatskog nogometnog kupa. Zadrani su nakon iznenađenja na Maksimiru i izbacivanja Dinama tražili još jednu pobjedu protiv ekipe koja znatno bolje stoji na prvenstvenoj tablici.

Domaćini su najavljivali pohod na pobjedu, a prije susreta očitovali su se kako bi zadovoljni bili s bilo kakvom prednošću uoči uzvrata. Do prednosti su na kraju došli i to pogotkom pred kraj prvog poluvremena.

Sudac Klaić pokazao je na bijelu točku nakon prekršaja Gregurine pet minuta prije kraja poluvremena, što je Antonio Mršić pretvorio u vodstvo Zadrana od 41. minute.

Do kraja susreta nije bilo više promjena rezultata i 28. studenog u Koprivnici oba kluba imaju se pravo nadati prolasku u polufinale. Zanimljivo je da je i u prvenstvenom susretu prije desetak dana Zadar slavio rezultatom 1:0, također pogotkom Mršića.

• Obrisan korisnik21.11.2012. u 00:50
    Koliko je samo jadan taj Slaven da to više nije normalno.Može li ikoji klub osim Dinama imati kakvu takvu konstantu u natjecateljskom periodu? Sve sama jad i bijeda od igrača 1.hnl...
  • Obrisan korisnik20.11.2012. u 20:34
    moj Čanađija za tebe je Begonja doktor nogometa, a ti si jedna obična cvilidreta i jedno veliko sralo, koje reklamiraju u novinama svaki tjedan
  • Obrisan korisnik20.11.2012. u 19:57