MAXtv Prva liga, 33. kolo, 27.04.2014, 15:00 h, Stadion u Sigetu, gledatelja: 500
Suci: Vidulin Marin (Kanfanar), Pataki Goran (Đakovo), Barišić Hrvoje (Osijek)

Lovro Štrbinić • nedjelja, 27.04.2014.

Hrvatski dragovoljac svladao je Zadar na svom terenu u susretu 33. kola HNL-a. U sudačku nadoknadu drugog dijela ušlo se s 1:1, a potom je pitanje pobjednika riješio Stipe Bačelić-Grgić.

Filip Jazvić
71'
10
Mario Rašić
75'
19
Marko Brtan
90'
Antonio Jakoliš
46'
2
Josip Bilaver
63'
5
Ivan Šimurina
89'
Ferdo Milin

U Sigetu je na rasporedu bio pretposljednji susret 33. kola HNL-a. Hrvatski dragovoljac je protiv Zadra tražio bodove spasa u borbi za ostanak, a gosti su nakon pet uzastopnih poraza također došli u situaciju da moraju brinuti oko prvoligaškog statusa.

Krenulo je dobro za domaćine jer je u 18. minuti za vodstvo od 1:0 zabio Ivan Božić, na početku nastavka Doležal je imao veliku priliku za 2:0, međutim promašio je u situaciji jedan na jedan. Kazna je stigla u 60. kad je 1:1 postavio Weitzer.

Ipak, u trećoj minuti sudačke nadoknade ponajbolji igrač HD-a Stipe Bačelić-Grgić zabio je spasonosni pogodak za pobjedu 2:1 i veliko slavlje domaćina, koji su ostali u igru za osmu ili devetu poziciju.

Također, miran sad ne može biti ni Zadar, nakon šestog uzastopnog prvenstvenog poraza, jer je svega tri boda ispred prvih pratitelja Slaven Belupa i Osijeka.

• Obrisan korisnik29.04.2014. u 17:04
    Ma naravno da se ne namiješta. U zadnjih 5 kola prva trojka je uspjela skupiti 24 boda a zadnja trojka 31 bod. Dakle ta zadnja trojka je uspjela nadmašiti Dinamo, Rijeku i Hajduk i skupiti 37% svih svojih bodova u 5 kola.
  • Obrisan korisnik27.04.2014. u 20:44
    Da bar završi liga sutra, muka mi je više od tih priča o namještanju. A svaka čast i ligi 10, al ja ovogodišnje prvenstvo ko da gledam dvije godine, nikad gotovo jebote. Kad god pogledam 32.kolo hahah. Uz sve ove priče nemam više ni volje pratit tekme kao na početku, totalno su mi zgadili kraj... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik27.04.2014. u 19:37
    Sva sreća da se smije pobijediti u sudačkoj a da te ne optuže za namještanje.
  • Obrisan korisnik27.04.2014. u 18:19
    Dobro, ali ruku na srce Zadar ima najpovoljniji raspored u odnosu na svoja 3 pratitelja
  • Obrisan korisnik27.04.2014. u 18:03