Prvak Bosne i Hercegovine nanio Istri drugi poraz

Ante Zovko • četvrtak, 03.07.2014.

Mostarski Zrinjski pobijedio je Istru 1961 2:1 u prijateljskoj utakmici u Tomislavgradu. Trener Igor Pamić iskoristio je priliku kako bi testirao sve raspoložive igrače.

Drugi je to poraz Istre u petoj pripremnoj utakmici tijekom priprema na Kupresu. Zeleno-žutima mjeru je uzeo i Željezničar, dok su bili uspješni protiv Viteza, Tomislava i Kamešnice.

Jedini pogodak za Istru postigao je Dino Špehar u 89. minuti. Asistirao mu je Romić. Momčad aktualnog prvaka Bosne i Hercegovine došla je u vodstvo u 18. minuti preko Katanca. Dreven je povećao vodstvo u 72.

Igor Pamić testirao je ukupno 21 igrača. Neki su dobili jedno poluvrijeme, neki sat vremena, a neki dvadesetak minuta. Jedino je vratar Dreven ostao u igri cijelo vrijeme.