Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain 5:0 Saint-Étienne
Saint-Étienne

Branimir Korać • ponedjeljak, 01.09.2014.

Četvrto kolo Ligue 1 donijelo je Parižanima domaći susret protiv Saint-Etiennea i imperativ pobjede. Imali su lakši posao jer se na travnjak vratio Zlatan Ibrahimović, a koliko im znači potvrdio je hat-trickom u visokoj pobjedi 5:0...

Trebao je to biti derbi i neizvjestan dvoboj, međutim PSG bio je prejak za Saint-Etienne i visoko je slavio s 5:0. Domaćin je bio ubojit, realizirao je prilike koje su se otvarale pred gostujućim golom i nije dao nikakvu šansu Saint-Etienneu u ovom susretu.

Prvi pogodak igrači Saint-Etiennea su si sami zabili. Clement je vraćao loptu Ruffieru, ovaj je nije uspio zaustaviti i ona je otišla u gol. Nakon pogotka PSG je lakše disao i uslijedila je kanonada.

U 41. minuti Zlatan Ibrahimović povisio je na 2:0 nakon asistencije Maxwella i s tim rezultatom otišlo se na odmor.

U drugom dijelu gosti su primili tri pogotka u samo deset minuta. U 62. minuti Ibrahimović je još jednom prevario Ruffiera, zatim se među strijelce upisao i Cavani da bi Ibrahimović u 72. minuti stavio točku na i.

Ovu utakmicu PSG je dočekao tek na 12. poziciji, međutim pobjeda ga je katapultirala na drugo mjesto, dva boda iza vodećeg Bordeauxa.

• Obrisan korisnik01.09.2014. u 10:12
    St. Etienne je trebao golmana mijenjati odmah nakon kiksa... Ovako su imali igrača manje cijelu utakmicu. Frajer je bio psihički zdrobljen... A bez golmana koji će skinuti par dobrih šansi nema se što tražiti protiv PSG-a.
  • Obrisan korisnik01.09.2014. u 09:17
    zaradi on svaki euro, s pravom je ona plaćen, bez njega nemogu nikog ni pobjedit
  • Obrisan korisnik01.09.2014. u 08:49
    Ibra se ne da... On svoju plaću odradi pošteno, xd!