Rennes
Rennes 1:1 Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain

Branimir Korać • subota, 13.09.2014.

Nogometaši PSG-a nisu uspjeli uzeti sva tri boda na gostovanju kod Rennesa. U susretu koji nije posebno oduševio, momčad Laurenta Blanca nije uspjela zadržati prednost i morala se zadovoljiti remijem...

Nakon što je Lyon u petak bio bolji od Marseillea, PSG je u prvom subotnjem susretu gostovao kod Rennesa i ostao bez tri boda koja bi ga približila samom vrhu ljestvice. Remijem 1:1 došao je do druge pozicije, međutim vodeći Bordeaux uz bod više ima utakmicu manje.

Susret u Rennesu nije oduševio. Domaćin se disciplinirano branio i nije dopustio previše prilika Parižanima te je na kraju bio zadovoljan s osvojenim bodom.

U prvom dijelu tek u završnici igra se razbuktala i ujedno je pao i pogodak. prvo je u 42. minuti Verratti sjajnom loptom pronašao Ibrahimovića koji odlično puca, ali lopta ne ulazi u mrežu da bi već u sljedećoj minuti Parižani poveli. Van der Wiel je ubacio s desne strane, Toivonen nije uspio očistiti njegov ubačaj, a Camara je iz blizine pogodio.

Poravnanje je stiglo u 56. minuti. Na N'Tepa je obrana gostiju potpuno zaboravila, njegovo utrčavanje dobro je osjetio Doucoure koji ga odlično pronalazi i Sirigu mora po loptu u mrežu.

Do kraja susreta domaćin je izdržao nalete gostiju i uzeo bod koji ga drži na korak iza PSG-a.