Toulouse
Toulouse 1:1 Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain

Ivan Dorian Molnar • subota, 27.09.2014.

Nogometaši Paris Saint-Germaina nisu uspjeli doći do punog plijena na gostovanju kod Toulousea, odigravši 1:1 uz izostanak svojeg najboljeg igrača Zlatana Ibrahimovića, bez kojeg izgledaju dosta neuvjerljivo...

Parižani su nakon osam kola „kraljevi remija“, odigravši svoj peti neodlučeni susret,ovoga puta na gostovanju kod Toulousea. Domaćin je dominirao od samog početka i već u osmoj minuti došao do vodstva. Wissam Ben Yedder potvrdio je formu matiravši Sirigua iz blizine za 1:0.

U dosta kontroverznom stilu u 33. minuti Parižani su došli do izjednačenja. Dok su trajale pripreme domaćih za obranu slobodnog udarca, brzo ga je izveo Marco Verratti, posluživši Bahebecka, koji posprema loptu u mrežu – 1:1. Protesti igrača Toulousea, koji su indicirali da je prekid izveden prerano, nisu urodili plodom.

Još je jednom koban za momčad Laurenta Blanca umalo bio Ben Yedder, koji je poslije lopte Reggatina natjerao Talijana na efektnu intervenciju koncem prvog dijela. Drugo poluvrijeme donijelo je kreativnu stanku obje momčadi, tempo je opao, ali pobjedi su bili bliži domaćini. Ponovno je Ben Yedder bio u centru zbivanja, ali predugo je čekao na upošljavanje Brathwaitea, dozvolivši obrani gostiju da otkloni opasnost.