Europska liga, skupina L, 3. kolo, 22.10.2014, 18:00 h
Metalist Harkiv
Metalist Harkiv 0:1 Legia Varšava
Legia Varšava

Borna Rupnik • srijeda, 22.10.2014.

Poljska Legia iz Varšave zadržala je savršeni učinak u Europskoj ligi, nadjačavši Metalist iz Harkiva na gostovanju unatoč promašenom kaznenom udarcu Ivice Vrdoljaka.

Dvije minimalne pobjede u prva dva kola Europske lige Legia je nadogradila još jednom minimalnom pobjedom. S 1:0 svladala je Metalist iz Harkiva na gostovanju u Kijevu.

Jedini je strijelac bio slovački vezni igrač Ondrej Duda u 28. minuti, nakon dobrog prodora kroz obranu Metalista na dodavanje Kucharczyka.

Kapetan Legije, Ivica Vrdoljak, propustio je realizirati kazneni udarac u 52. minuti. Njegov je udarac obranio Gorjanov, ali s druge strane je u 69. minuti s bijele točke loše pucao i Jaja. Legijin vratar Kuciak obranom je sačuvao svoja vrata i pobjedu.

U drugoj utakmici trećeg kola Skupine L sastaju se Lokeren i Trabzonspor.

• Obrisan korisnik23.10.2014. u 12:53
    Odličan Vrdoljak, samo ga držati što dalje od bijele točke i u ovakvom izdanju bio bi koristan reprezentaciji. Ponovno ću upotrijebiti onu slavnu "Ako je mogao Ivan Jurić sa 35 debitirati", za Vrdoljaka definitivno nije kasno da pomogne za ovaj, pa čak i sljedeći kvalifikacijski ciklus za... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik23.10.2014. u 00:08
    dobar igrač i igra u visokoj formi. šteta što je u našoj reprezentaciji trenutno izumrla pozicija klasičnog zadnjeg veznog.
  • Obrisan korisnik22.10.2014. u 23:38
    budući da nemamo zadnjeg veznog,mogao bi kovač njega pozvat..kapetan je u ekipi koja je stvarno jaka i da nije bilo onog kiksa sa suspendiranim igračem protiv celtica danas bi igrali zapaženu ulogu i u ligi prvaka
  • Obrisan korisnik22.10.2014. u 22:46
    dobro tom Vrdoljaku idu penali,a i ovi ludaci mu vjeruju pa puca i dalje..