Ivan Dorian Molnar • subota, 25.10.2014.

Drugom uzastopnom pobjedom Monaco je skočio na šestu poziciju Ligue 1. U 11. kolu momčad za koju brani naš Danijel Subašić trijumfalno je prošla Korzikom, svladavši Bastiju s 3:1. Solidno „gazi“ i Nantes, koji je „trobodom“ kod Eviana stigao na podij...

Zanimljivo prvo poluvrijeme na Korzici Bastia i Monaco okončali su neodlučenim rezultatom. Germain je doveo momčad iz Kneževine u vodstvo već u petoj minuti, da bi 16. minuta kasnije poravnao Mabolou. U samoj završnici Monaco je „stisnuo gas“ i golovima Kondogbie u 78. i Carrasca u 84. minuti stigao do pobjede od 3:1. Svih 90 minuta na vratima Monaca branio je Danijel Subašić.

Do vrijedne pobjede koja ga je „lansirala“ na treće mjesto stigao je Nantes. Kanarinci su na gostovanju kod Eviana došli do trijumfa od 2:0, zahvaljujući pogocima Veretouta i Bammoua.

Caen je pobjedom od 2:1 preskočio Lorient, dok je Reims nanio drugi uzastopni poraz Montpellieru. Sutrašnji program 11. kola donosi četiri utakmice, od kojih najviše pažnje plijen sraz Lyona i Marseilla na Gerlandu s početkom u 21 sat.