Mihaela Bradovski • nedjelja, 01.02.2015.

Nogometaši Panathinaikosa nastavili su seriju utakmica bez poraza i približili se drugoplasiranom PAOK-u na ljestvici. U 21. kolu svladali su Platanias uz pogodak Mladena Petrića...

21. kolo grčkog prvenstva donijelo je dvoboj između Panathinaikosa i Plataniasa u kojem je Panathinaikos tražio pobjedu za smanjenje zaostatka za drugoplasiranim PAOK-om.

PAOK je u subotu kiksao na svom travnjaku u dvoboju protiv Panetolikosa, a Panathinaikos je to iskoristio i pobjedom 3:0 smanjio zaostatak za Solunjanima na samo tri boda.

U susretu protiv Plataniasa Mladen Petrić i Gordon Schildenfeld krenuli su od prve minute, a upravo Petrić doveo je domaćina u vodstvo već u sedmoj minuti susreta.

U završnici prvog poluvremena domaćin je preko Berga promašio kazneni udarac, ali u drugom poluvremenu Triantafyllopoulos i Klonaridis podižu na 3:0 i zaključuju susret.

Petrić je igru napustio u 72. minuti kada ga je zamijenio Ninis, a Schildenfeld je ostao na travnjaku do kraja.