Niko Rukavina • nedjelja, 15.02.2015.

Andrej Kramarić zabio je svoj drugi pogodak za Leicester u sudačkoj nadoknadi utakmice protiv Aston Ville u osmini finala FA kupa. Prolaz dalje izborila je Aston Villa pobjedom od 2:1.

Nogometaši Aston Ville zasluženo su slavili protiv posljednje momčadi Premiershipa u osmini finala FA kupa. Klub iz Birminghama bio je bolji cijelu utakmicu, a poraz Leicestera ublažio je Andrej Kramarić svojim drugim pogotkom u dresu Lisica.

Prvi dio utakmice prošao je bez previše uzbuđenja. Kramarić je našao svoje mjesto u samom vrhu 4-1-4-1 formacije, dok je Tim Sherwood svoju momčad izveo u ofenzivnoj 4-3-3 formaciji.

U nastavku utakmice Aston Villa je proigrala i bilo je samo pitanje vremena kada će doći do vodstva. Strijelac vodećeg pogotka za klub iz Birminghama bio je Leandro Bacuna na asistenciju Rona Vlaara. Minutu prije kraja regularnog dijela Scott Sinclair povisio je na, na kraju se ispostavilo, nedostižnu prednost.

Poraz Leicestera ublažio je Andrej Kramarić lijepim udarcem glavom na asistenciju Jeffa Schluppa. Ovo je četvrti uzastopni poraz Leicestera u svim natjecanjima.

• Obrisan korisnik15.02.2015. u 17:08
    sigurno ima u ugovoru klauzulu da smije ici ako klub ispane u championship, nije ni njegov tata za bacit =)
  • Obrisan korisnik15.02.2015. u 15:48
    Kakav gol, svaka cast. Leicester uopce ne igra lose, vidi se da imaju kvalitetu, ali kao da nesto fali.
  • Obrisan korisnik15.02.2015. u 15:40
    ako vec nema potpunijeg videa sa golovima(i golom Krame)onda neznam u cemu je poanta stavljanje samo jednog gola Ville,sacekajte rade malo... inace,Kramaric tamo nema s kime igrati,najbolji je a nazalost dosao je u vrlo los klub...