Sportnet • subota, 21.02.2015.

Paris Saint Germain je na domaćem terenu pobijedio Toulouse rezultatom 3:1. Dvostruki strijelac za PSG bio je Rabiot, a mrežu je napunio i kapetan Thiago Silva. Jedini pogodak za goste postigao je Ben Yedder.

Nakon dvije neriješene utakmice PSG je osigurao važna tri boda na domaćem travnjaku i trenutno skočio na prvo mjesto na tablici francuske Ligue 1.

Rabiot je postigao prvi pogodak u 27. minuti na asistenciju Ibrahimovića koji se nalazio ispred vrata Ahamada. Loptu je vratio unatrag prema Rabiotu koji je s ruba šesnaesterca zatresao mrežu za 1:0.

Dvadeset minuta kasnije Rabiot ponovno pogađa. Pastore je odlično proigrao Rabiota koji povećava vodstvo domaćina.

Toulouse je smanjio vodstvo u 51. minuti kada je izveo slobodan udarac. Loptu je glavom prema golu i prema Ben Yedderu usmjerio Grigore, a Ben Yedder potrčao je naprijed i glavom zatresao mrežu Sirigua.

Posljednji, treći pogodak Paris Saint Germaina postigao je kapetan Parižana, Silva. Bahebeck izvodi slobodan udarac, a najviši u skoku je Silva koji je glavom loptu pospremio u mrežu.

U ostalim utakmicama 26. kola francuske Prve lige Bastia je na domaćem travnjaku pobijedila Lille rezultatom 2:1. Za Bastiju su pogađali Sio i Ayite, a za Lille Mendes.

Caen i Lens odigrali su 4:1. Caen je već u prvom poluvremenu odredio pobjednika. Feret, Sala i Bazile zatresli su mrežu gostiju u prvom poluvremenu, a u drugom poluvremenu pogodak je postigao opet Sala. Jedini pogodak za goste postigao je El Jadeyaoui.

Rennes i Bordeaux su remizirali. Za domaćine je mrežu tresao N'Tep, a za goste Khazri. Utakmica između Eviana TG i Lorienta je odgođena.