Udinese stigao do pobjede, tri utakmice završile bez pogodaka

Niko Rukavina • nedjelja, 08.03.2015.

Četiri od pet utakmica koje su se ovog popodneva igrale u Seriji A završile su bez pobjednika, od čega tri bez pogodaka. Jedina efikasna utakmica je bila ona između Udinesea i Torina u kojoj su domaćini iz Udina prekinuli crnu seriju od tri uzastopna poraza.

Udinese je nakon tri uzastopna poraza, i četiri utakmice bez pobjede, došao do važne pobjede protiv neugodnog Torina koji se u posljednje vrijeme nalazi u odličnoj formi. Upravo su gosti došli do vodstva u 15. minuti pogotkom Fabio Quagliarelle koji je glavom zabio centaršut Alexandera Farneruda.

Domaćini nisu trebali čekati dugo na izjednačenje. Samo dvije minute kasnije pogodak je zabio neuništivi Antonio Di Natale. U 25. Udinese je došao do preokreta autogolom Cristiana Molinara.

S tim rezultatom otišlo se na odmor, a u nastavku utakmice je prvo Molla Wague povisio na 3:1, nakon centaršuta Di Natalea iz kornera, a konačni rezultat postavio je Marco Benassi sjajnim udarcem u 69. minuti. Igor Bubnjić je u igru za Udinese ušao u 83. minuti, a Stipe Perica je cijeli dvoboj proveo na klupi za pričuve.

Preostale četiri utakmice završile su podjelom bodova. Pogotke su mogli vidjeti jedino gledatelji u Empoliju. Genoa je povela u 27. preko M'Baye Nianga, a domaćini su izjednačili u 66. preko Federica Barbe.

Na ostale tri utakmice, Cesena – Palermo, Chievo – Roma i Parma – Atalanta, nije bilo pogodaka.