Borna Rupnik • subota, 25.04.2015.

Hrvatski nogometaši u Panathinaikosu opet su odigrali važnu ulogu u pobjedi svoje momčadi, ovoga puta protiv Škode Xanthi.

Panathinaikos je u subotu osvojio tri ligaška boda protiv Škode Xanthi. Zeleni iz Atene pobijedili su 2:0, a u oba su pogotka Panathinaikosovi Hrvati imali svoje "prste".

Za 1:0 pogodio je Karelis, nakon proigravanja Mladena Petrića u 67. minuti.

Taj je rezultat stajao na semaforu sve do duboko u sudačkoj nadoknadi, kada je Panathinaikos dobio priliku s bijele točke. Siguran izvođač bio je Danijel Pranjić.

Pranjić je priliku dobio od početka drugog poluvremena, a od početka utakmice igrali su Gordon Schildenfeld i Mladen Petrić. Branič je odradio svih 90 minuta, a napadač je izašao u 77. minuti.

Panathinaikos je drugi na tablici, s dva boda više i utakmicom više od trećeplasiranog PAOK-a.