(do 79')
7
(do 46')
Hari Vukas

"Derbi sv. Duje" nije obilovao pogocima, što je predviđao Vulić uoči dvoboja. Susret gradskih rivala završio je miroljubivo rezultatom 1:1, što se moglo i očekivati s obzirom da niti jedna momčad nije imala rezultatski imperativ. Splitovci će tako sezonu završiti na sedmom mjestu, a Hajduk na trećem.

Vulić i Vukas na teren Parka mladeži nisu mogli izvesti najbolje sastave s obzirom na brojne izostanke. Splitu su nedostajali Woon, Roce, Radotić i Rugašević, dok je Hajduk bio bez Maglice, Milevskog, Gotala, Vršajevića, Sušića, Mezge, Caktaša i Mikanovića, a Kalinića je na vratima zamijenio Grbić.

Crveni su bolje ušli u utakmicu i mogli su već u 11. minuti do gola kada je Vidović pogodio vratnicu. Isti je igrač pogodio za vodstvo Splita pet minuta kasnije, lijepo je iz slobodnog udarca nabacio Rog, a igrač iz Srbije glavom postiže pogodak za 1:0.

U 29. minuti domaći su dobili priliku da povećaju svoju prednost. Gurbanov je napravio prekršaj nad Bagarićem u svom šesnaestercu, a sudac je pokazao na bijelu točku. Erceg je odlučio pucati, htio je Panenkom prevariti mladog vratara Hajduka, no Grbić ga je "pročitao".

Hajduk je odigrao dosta loše prvo poluvrijeme, no ubrzo nakon početka nastavka uspio je izjednačiti. Tudor je ubacio s desne strane, a glavom je dobro iz blizine reagirao Maloku koji je ušao netom prije. Pokušali su gosti zabiti i drugi gol potom, no ritam utakmice je pao kasnije. U zadnjim minutama još je Vrgoč zaradio crveni karton.