Šibenik doživio drugi poraz u nizu, poražen od druge momčadi Dinama

Denis Drljepan-Mihoci • nedjelja, 18.10.2015.

U 13. kolu 2. HNL, lider prvenstva momčad Šibenika poražena je u Zagrebu protiv druge momčadi Dinama s rezultatom 2:1 i nakon poraza protiv Cibalije doživjela je i drugi poraz u nizu...

Nakon 11 susreta bez poraza, lider 2. HNL momčad Šibenika doživjela je i drugi poraz u nizu. U odgođenom susretu šibenski drugoligaš poražen je od druge momčadi Dinama s rezultatom 2:1.

Momčad Šibenika u susret je istrčala bez nekoliko važnih igrača poput Nigerijaca Theophilusa Solomona, Aliyua Okechukwua i vratara Hrvoja Slavice. Sve važnije na susretu dogodilo se u drugom poluvremenu.

U 53. minuti Šibenik dolazi u prednost, nakon ubačaja s lijeve strane u šesnaestercu najbolje se snašao Ante Živković i doveo momčad gostiju u vodstvo.

20 minuta kasnije igrači Željka Sopića dolaze do poravnanja rezultata, Petar Mamić uputio je izravni udarac iz slobodnog udarca s dvadesetak metara, vratar gostiju David Nwolokor imao je loptu na ruci, ali nije uspio spriječiti pogodak.

U 85. minuti druga momčad Dinama dolazi do preokreta i konačnog rezultata, Amadou Macky Diop uputio je udarac s vrha šesnaesterca, vratar gostiju bio je nemoćan.

Nakon poraza, prednost Šibenik ispred drugoplasirane Cibalije se istopila na samo pet bodova.