Slaven Belupo i Inter pridružili se Dinamu u četvrtfinalu Kupa

Simona Margetić • utorak, 27.10.2015.

Nakon što je Dinamo u ranijem terminu izborio mjesto u četvrtfinalu Kupa, kasnije su mu se pridružili i Inter i Slaven Belupo...

Momčad Željka Kopića slavila je u osmini finala Kupa i na gostovanju kod Šibenika upisala pobjedu od 2:0. Prvo poluvrijeme proteklo je bez golova dok su u drugome mrežu tresli Petar Brlek i Mateas Delić.

Farmaceuti su poveli preko Brleka u 55. minuti, kada je mladi reprezentativac s velike udaljenosti uspio pronaći rupu u obrani i odvesti svoju momčad do minimalnog vodstva.

Nakon njega, mrežu je zatresao i kapetan Delić u 74. minuti i postavio konačnih 0:2. Slaven Belupo tako se plasirao u četvrtfinale Kupa gdje su mu se pridružili Dinamo i Inter Zaprešić.

Inter je vrlo teško došao do prolaza, ugostio je u Zaprešiću momčad Cibalije i tek nakon penala izborio je prolaz.

U 120 minuta pogodaka nije bilo, a domaćin je bio uspješniji s 11 metara i s 4:3 prošao dalje.