Watford
Watford 3:0 Liverpool
Liverpool

Mihaela Bradovski • nedjelja, 20.12.2015.

Kloppov Liverpool visoko je poražen na gostovanju kod Watforda. Domaćin je slavio s 3:0 čime je produžio seriju pobjeda na četiri utakmice, a s druge strane Liverpool je treću utakmicu zaredom bez pobjede...

Gostovanje kod Watforda u Liverpoolu je označeno kao ono na kojem se traže tri boda, međutim domaćin to nije dopustio. Slavio je s 3:0, odigrao vrlo dobru utakmicu, potpuno suprotno od Liverpoola koji je potpuno razočarao.

Iako je bilo upitno hoće li biti spreman za nastup u ovom susretu, Mamadou Sakho našao se u prvih 11 u stoperskom paru s Martinom Škrtelom.

Kloppovi problemi s vratarima nastavili su se i u ovom dvoboju. Simon Mignolet u prošlom susretu napravio je veliku pogrešku, a sada je kod prvog gola Watforda pogriješio Adam Bogdan koji je zamijenio Mignoleta. Lopta je ubačena iz kornera, Bogdanu je ispala iz ruke i Nathan Ake je iz blizine pogodio mrežu već u trećoj minuti.

Igrala se 15. minuta kada je Liverpool primio i drugi gol. Ovaj put mrežu je zatresao Odion Ighalo koji je bio brži od Škrtela i svladao Bogdana.

U završnici prvog poluvremena još malo loših vijesti za Kloppa, igru je morao napustiti Škrtel zbog ozljede što dodatno stavlja u probleme njemačkog stručnjaka s obzirom da je Dejan Lovren ozlijeđen, a Sakho se tek vraća na travnjak.

U drugom dijelu Liverpool je bezuspješno pokušavao doći do poravnanja, nije uspio niti postići pogodak, a u 85. minuti Ighalo svojim drugim golom postavlja konačnih 3:0 za prvu pobjedu Watforda na ovom stadionu protiv Liverpoola još od 1986. godine.

• Obrisan korisnik20.12.2015. u 21:26
    Bravo!Imaš pravo od ovih stopera je bolji ali ni on ni oni nisu igrači za klub kakav je Liverpool.Treba to rasterat i složiti pravu momčad a ne ove limitirane igrače.Da su osvojili zadnja tri kola još osam bodova a trebali su s obzirom na kvalitetu protivnika bili bi danas na 32 boda a to je dioba... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik20.12.2015. u 20:37