Roma
Roma 4:0 Udinese
Udinese

Branimir Korać • subota, 20.08.2016.

65 minuta Roma je lomila otpor Udinesea, a onda je za manje od 20 minuta napunila mrežu gostiju i s visokih 4:0 ispratila ih iz Rima...

Ulazak Diega Perottija pokrenuo je Romu i pomogao joj da visoko svlada Udinese. Gosti su se dobro držali do 25 minuta prije kraja kada je pao prvi pogodak i nakon toga jednostavno su se raspali.

Golijada je krenula kada je Edin Džeko izborio kazneni udarac nakon prekršaja Danila, a Perotti ga je realizirao za vodstvo domaćina.

Deset minuta kasnije novi kazneni udarac. Perotti je odlično proigrao Salaha kojeg ruši Badu, sudac Di Bello pokazuje na 11 metara, a Perotti ponovno ne griješi.

U zadnjih deset minuta prvo je Džeko zabio za 3:0, a onda je raspoloženi Perotti još jednom proigrao Salaha koji ovaj put zabija za konačnih 4:0.

Perotti je pokazao kako može zamijeniti Pjanića koji je otišao u Juventus, ovaj put nije krenuo od prve minute jer se čuvao za Porto, ali morao je u igru i tada se sve promijenilo.

U sastavu Udinesea nije bilo Hrvata u prvih 11, a Stipe Perica prosjedio je cijelu utakmicu na klupi.