Gorica 2:1 Zagreb
Zagreb

Gorica na otvaranju šestog kola nanijela prvi ovosezonski poraz Zagrebu

Mihaela Bradovski • petak, 16.09.2016.

Više nema neporaženih u natjecanju Druge HNL. Zagreb je dosad jedini bio bez poraza, međutim izgubio je u Velikoj Gorici iako je i u ovom susretu imao vodstvo...

Prvi susret šestog kola Druge HNL odigran je u Velikoj Gorici gdje je Gorica ugostila Zagreb i pobjedom 2:1 približila mu se na samo bod zaostatka.

Zagreb može žaliti za bodovima u ovom susretu, imao je vodstvo, ali nije ga uspio zadržati i u konačnici je pokleknuo. Domaćin je do preokreta došao golovima u zadnjih 15 minuta.

Odličnu golgetersku formu potvrdio je Edin Šehić koji je ponovno bio među strijelcima i doveo je Zagreb do vodstva u 61. minuti, ali prednost nije dugo trajala.

U 76. minuti domaćin pogotkom Benjamina Tatara dolazi do poravnanja, a preokret Goričanima donio je Igor Postonjski golom u 81. minuti.

Unatoč ovom porazu Zagreb je zadržao vodeću poziciju na ljestvici, ali čak četiri momčadi do kraja ovog vikenda imaju priliku preskočiti Medićevu momčad.