Hoffenheim
Hoffenheim 2:1 Schalke 04
Schalke 04

Mihaela Bradovski • nedjelja, 25.09.2016.

Andrej Kramarić bio je strijelac u pobjedi Hoffenheima protiv Schalkea i to pogotka koji je njegovu momčad vratio u utakmicu. Gosti su rano poveli, ali Kramarić je poravnao nakon čega je domaćin stigao i do sva tri boda...

Schalke nastavlja s očajnim ulaskom u sezonu i po prvi put u klupskoj povijesti upisao je svih pet poraza u prvih pet kola. Peti poraz došao je na gostovanju kod Kramarićevog Hoffenheima.

Hrvatski reprezentativac odigrao je svih 90 minuta i to vrlo dobro uz postignut pogodak za poravnanje na 1:1. Dok Schalke i dalje na zna za pobjedu, Hoffenheim ne zna za poraz, a ovo mu je bila prva ovosezonska pobjeda nakon četiri remija u prva četiri kola.

Počelo je obećavajuće za goste koji su stigli do vodstva već u četvrtoj minuti susreta kada je Maxim Choupo-Moting poslao loptu u mrežu za vodstvo 1:0.

Međutim nije trebalo dugo čekati na odgovor domaćina. Kramarić je prvo propustio realizirati jednu dobru priliku, a odmah nakon toga, u 17. minuti nakon ubačaja Kaderabeka šalje glavom loptu u mrežu.

Nakon pola sata igre gosti su imali još jednu priliku za preuzimanje vodstva, Nizozemac Klaas-Jan Huntelaar nije bio precizan i nastavio je seriju promašaja ove sezone poslavši loptu u vratnicu. Kasnije se to gostima osvetilo, igrala se 41. minuta kada je Kerem Demirbay proigrao Lukasa Ruppa koji radi preokret.

U drugom dijelu Kramarić je još jednom bio blizu pogotka kada je nakon točno sat vremena igre dobro pucao, ali lopta je otišla preko grede.

Ostalo je 2:1 za Hoffenheim što donosi nove glavobolje gostima.

• Obrisan korisnik26.09.2016. u 10:21
    U Leicesteru su napadači koji su igrali na njegovoj poziciji( Wardy) stalno zabijali golove i zato nije imao prilike. Nitko nije očekivao da će od kluba koji se bori za opstanak svake godine odjednom zasjesti na vrhu premiershipa u zimskoj stanci. Dobar potez Krame i njegovog managera. Uostalom... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik25.09.2016. u 22:34
    Cekaj malo,to ne znaci da nece i u reprezentaciji dobiti sansu pa bio je dugo bez prave minutaze u Leicesteru je trunuo na klupi spasilo ga je to sto je na posudbi sada,da se to nije dogodilo bojim se da bi nestao skroz,ovako je dobro ispalo i vjerujem da ce igrati i u reprezentaciji vise,pogotovo... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik25.09.2016. u 19:49
    Svi vide kako on trenutno igra, samo ne njegov trener iz reprezentacije. Njegov trener mu daje 2 minute po utakmici jer vise voli centarfora koji godinu dana nije dao gol za repku. To je nasa sudbina.
  • narada10825.09.2016. u 18:32
    naš čovjek na jugozapadu Njemačke vrijedi zlata za njegovog (trenutnog) poslodavca. A i novinari su puni pohvale, iako ne znaju kako se izgovara njegovo ime.