Real Madrid
Real Madrid 1:1 Eibar
Eibar

Branimir Korać • nedjelja, 02.10.2016.

Madridski Real prosuo je bodove na Santiago Bernabeuu gdje je igrao protiv Eibara i nije uspio doći do pobjede. Eibar je odigrao 1:1 i uzeo veliki bod...

Real Madrid bez svojeg najboljeg veznjaka Luke Modrića nije uspio slomiti Eibar i odigrao je samo 1:1. Modrića očekuje duža pauza zbog ozljede koljena i Madriđani će morati pronaći igrača koji će ga moći koliko-toliko nadoknaditi.

Protiv Eibara ga nije bilo, imali su domaćini očekivano veći posjed lopte i više prilika, ali realizacija je ponovno zakazala i Eibar je uzeo bod.

Nakon što je Bale promašio dobru priliku odmah na startu, Eibar je već u šestoj minuti stigao do vodstva kada je Fran Rico poslao loptu u mrežu.

Domaćin je odmah krenuo po pogodak i do njega je stigao deset minuta kasnije. Cristiano Ronaldo dobro je ubacio u sredinu gdje je Bale ovaj put precizniji i poravnava na 1:1.

Do kraja prvog poluvremena Madriđani su imali više od igre, no osim jednog dobrog pokušaja Ronalda, nisu kreirali čistu situaciju u 16 metara.

U drugom dijelu gosti su se uglavnom branili želeći zadržati barem taj bod, a Real Madrid činio je sve da bi došao do pobjede. Nakon 15 minuta igre Bale je imao još jednu dobru situaciju, a ovaj put zaustavila ga je vratnica.

Ostalo je tih 1:1 čime je Real Madrid upisao čak četvrti uzastopni remi u svim natjecanjima. Mateo Kovačić odigrao je svih 90 minuta za domaćina.