Deportivo La Coruña
Deportivo La Coruña 1:1 Valencia
Valencia

Dario Dodić • ponedjeljak, 31.10.2016.

Nogometaši Valencije u posljednjem su susretu desetog kola La Lige u gostima kod Deportiva došli do boda odigravši 1:1. Vodio je Deportivo, a onda su milimetri presudili i donijeli bod Valenciji...

Deportivo i Valencia u La Coruni su podijelili bodove, nakon 90 minuta igre bilo je 1:1. Povela je domaća momčad preko odličnog turskog veznjaka Emrea Colaka, a bod Valenciji donio je Rodrigo.

Prvih je 45 minuta pripalo Deportivu, iako je u nekoliko navrata opasno prijetila gostujuća momčad. Parejo je imao priliku u 11. minuti, Rodrigo u 15. ali nisu uspjeli matirati domaćeg vratara Tytona, da bi u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela poveo Deportivo preko omalenog Colaka. S desne je strane ubacio Juanfran i pogodio vjerojatno najmanjeg igrača na terenu koji glavom silovito zabija za 1:0.

U drugom dijelu situacija se okreće na mlin Valencije. Iako je nešto više inicijative imao Deportivo do izjednačenja dolazi Valencia. Ubačaj s desne strane odbio je Tyton, lopta dolazi na lijevu stranu do Nanija, Portugalac je šalje ponovno u sredinu gdje je zahvaća Rodrigo. Tyton je uhvatio loptu, ali nakon što je za nekoliko centimetara prešla gol-liniju, dovoljno za 1:1 Valencije.

Valencia je bila zadovoljnija bodom, Deportivo je tražio sva tri, ali do kraja susreta mreže su mirovale.