Hrvatski dragovoljac 2:3 Imotski
Imotski

Imotski uzeo tri boda u Sigetu i stigao do treće pobjede

Branimir Korać • petak, 25.11.2016.

Posljednjeplasirana momčad Druge HNL odnijela je puni plijen iz Sigeta. Imotski je u Zagrebu bio bolji od Hrvatskog dragovoljca s 3:2...

Imotski je odlično odradio gostovanje u Zagrebu i smanjio je zaostatak za pretposljednjim Lučkom na samo jedan bod. Imoćani su slavili kod Hrvatskog dragovoljca s 3:2 što im je druga uzastopna gostujuća pobjeda.

Na ovo gostovanje doputovali su sa samo 15 igrača, no bez obzira na to bili su bolji od domaćina i odnijeli sva tri boda.

Dragovoljci su bolje otvorili meč i poveli su s 1:0 pogotkom Nikole Ellera, ali Imoćani su okrenuli utakmicu i otišli do pobjede.

Do poluvremena Dalibor Mandarić poravnao je na 1:1, a u drugom dijelu Andrija Bošnjak odveo je goste do 3:1. minutu nakon trećeg pogotka gostiju, Hrvoje Štrok samo je smanjio na konačnih 3:2.

Domaćin je tako nastavio prosipati bodove, upisao je treći uzastopni poraz i ukoliko Šibenčani svladaju Dugopolje, Hrvatski dragovoljac past će u opasnu zonu.