Hrvatski dragovoljac 1:1 Gorica
Gorica

Hrvatski dragovoljac i Gorica remizirali na startu 19. kola

Mihaela Bradovski • petak, 09.12.2016.

U susretu 19. kola odigranom u Sigetu pobjednika nije bilo. Hrvatski dragovoljac ugostio je Goricu s kojom je remizirao 1:1...

Posljednje ovogodišnje kolo u Drugoj HNL otvoreno je u Sigetu dvobojem između Hrvatskog dragovoljca i Gorice. Domaćin je dočekao Goričane s pet uzastopnih poraza i tražio je prekid tog niza za bolje raspoloženje tijekom zimskih praznika.

S druge strane Goričani su u puno boljem stanju, nalaze se u vrhu ljestvice i u susret su ušli sa statusom favorita. Ipak ga nisu opravdali iako su u drugom poluvremenu bili bolji protivnik i bili blizu potpunog preokreta.

Domaćin je imao vodstvo od 31. minute kada je zabio Majstorović, ali Gorica je stvorila pritisak i u 67. minuti golom Pejića došla do boda.

Hrvatski dragovoljac tako ostaje na desetom mjestu na ljestvici s istim brojem bodova kao devetoplasirani Šibenik dok Gorica drži drugu poziciju s dva boda manje od vodećeg Rudeša.