Dinamo II 4:2 Imotski
Imotski

Druga momčad Dinama pobjedom zaključila godinu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 11.12.2016.

Odigran je i posljednji susret ove godine u Drugoj HNL, Dinamo II ugostio je momčad Imotskog i upisao pobjedu 4:2...

Nakon serije utakmica bez pobjede i tri uzastopna poraza, Dinamo II upisao je pobjedu slaveći na Hitrec-Kacianu protiv Imotskog 4:2. Posljednjeplasirana momčad na ljestvici pružila je dobar otpor, ali Modri su na kraju ipak slavili.

Već u 14. minuti Dinamo je stigao do prednosti kada je Lovren izveo korner, a u sredini Božić glavom poslao loptu u mrežu.

Deset minuta kasnije domaćin dolazi i do drugog pogotka. Ponovno je asistent bio Lovren koji je odlično pronašao Danija Olma, a on rutinski zabija.

Do odlaska na odmor gosti su uspjeli smanjiti zaostatak preko Tomičića s bijele točke nakon igranja rukom u domaćem šesnaestercu.

Dinamo je u drugom dijelu i dalje kontrolirao susret, a u 54. minuti vratio je prednost od dva pogotka nakon što je Čabraja ubacio, a Lovren ovaj put prešao u ulogu strijelca.

Imoćani su još jednom smanjili u 67. minuti preko Žužula nakon pogreške domaće obrane, ali u 85. minuti Mihaljević odbijanac šalje u mrežu i donosi Dinamu mirniju završnicu.

Imotski tako na zimsku pauzu odlazi kao posljednjeplasirani dok Dinamo ostaje u sredini ljestvice.