Denis Buntić vrlo dobar u novoj glatkoj pobjedi Szegeda

Branimir Korać • utorak, 14.02.2017.

U susretu 16. kola mađarskog prvenstva Szeged je ugostio Braun Gyöngyös i slavio bez problema s 36:27. Ovom pobjedom Szeged je ujedno preskočio Veszprem na prvenstvenoj ljestvici...

Novi lider na ljestvici mađarskog prvenstva je Szeged koji ima bod više od drugoplasiranog Veszprema. Do prvog mjesta stigao je pobjedom protiv Braun Gyöngyösija 36:27 čime je preskočio aktualnog prvaka.

Mirno je domaćin došao do pobjede, nije dao nikakvu šansu gostima koji su ionako u donjem dijelu ljestvice i preokupacija im je ostati u ligi.

Već do poluvremena Szeged je stvorio visoku prednost i u nastavku susreta lakoćom je održavao razliku te na kraju očekivano uzeo puni plijen.

Predvodili su ga Sergej Gorbok sa šest golova te s po pet Zsolt Balogh, Bence Banhidi i Denis Buntić. Alen Blažević dodao je jedan gol.

Čeh Rezniček sa šest golova bio je najbolji kod gostiju.