Torino
Torino 2:2 Inter
Inter

Dario Dodić • subota, 18.03.2017.

Torino i Inter uzeli su po bod u dvoboju 29. kola talijanske Serie A. Na Olimpijskom stadionu u Torinu odigrali su 2:2, a posljednjih je 15 minuta, prvi put nakon ozljede, dobio Marcelo Brozović...

U sadržajnoj i golovima bogatoj utakmici Torino i Inter osvojili su po bod na Olimpicu u Torinu, susret je završio 2:2, a obje su momčadi mogle i do sva tri boda.

Nakon dvije uvjerljive pobjede Inter se morao zadovoljiti tek bodom u gostima kod Torina, s obzirom na dva oprečna poluvremena Piolijevi igrači mogu biti zadovoljni bodom jer Torino je zaigrao puno bolje u nastavku susreta.

Interova ofenziva vrlo je brzo urodila plodom, sjajni Kondogbia primio je loptu na rubu šesnaesterca, sasvim desno, gotovo kod aut-linije, nanizao je čak četvoricu domaćih igrača i opalio, činilo se da će Joe Hart lako ukrotiti loptu, no iscurila mu je kroz ruke i nekako ušla u mrežu.

Bio je to tek drugi pogodak Kondogbije u dresu Intera u 50. nastupu za milanski klub, zanimljivo je da je oba gola postigao upravo protiv Torina.

Brzo je izjednačio domaćin, nakon ubačaja iz kuta Moretti s prve vratnice prebacuje glavom loptu u sredinu, Baselli se naklonio i glavom donio izjednačenje Torinu.

Potpuni preokret Torina dogodio se u 59. minuti, nakon brze kontre domaće momčadi. Povukao je Iturbe po desnoj strani, vratio na vrh šesnaesterca za Acquaha, koji lijepim udarcem u gornji lijevi kut Interovog gola donosi vodstvo Torinu.

Veselje domaćih navijača nije dugo trajalo, utišao ih je Candreva tri minute kasnije, nakon nove loše reakcije Harta.

Ivan Perišić odigrao je svih 90 minuta za goste, a u samoj završnici mogao je donijeti pobjedu Interu. Marcelo Brozović prvi je put zaigrao nakon ozljede, dobio je priliku u posljednjih 15 minuta.