Dario Dodić • nedjelja, 09.04.2017.

Odigrano je pet poslijepodnevnih utakmica 31. kola talijanske Serie A, Mario Pašalić ponovno je zabio za Milan, koji je uvjerljivo svladao Palermo, Crotone je na svom travnjaku posramio Inter, Roma je bila uvjerljiva u gostima kod Bologne...

Nogometaši Milana uvjerljivom su predstavom upisali sva tri boda protiv Palerma na svom San Siru. Slavili su rossoneri 4:0, a drugi je pogodak za domaću momčad postigao Mario Pašalić.

Josipa Posavca još jednom nije bilo u početnom sastavu Palerma, među vratnicama je bio Fulignati i još jednom susret završio pune mreže. Golijadu je u šestoj minuti otvorio Suso lijepim pogotkom iz slobodnog udarca. Na 2:0 povisio je spretni Pašalić na ubacivanje Susa u 19. minuti, a ako je sumnji uopće i bilo sve je sumnje otklonio Bacca pogotkom u 37. minuti.

U drugom su dijelu domaći nogometaši svjesni spustili u brzinu niže i rutinski priveli susret kraju. Konačnih 4:0 postavio je lijepim golom Deulofeu u 70. minuti. Mario Pašalić odigrao je svih 90 minuta za Milan.

Inter se pošteno osramotio u gostima kod Crotonea. Nakon poraza od Sampdorije milanska je momčad izgubila i od Crotonea istim rezultatom, 2:1. Oba je pogotka Crotone postigao u prvom poluvermenu u kojem je potpuno naidgrao favorizirani Inter.

Poveli su domaći u 19. minuti, jedanaesterac je skrivio Gary Medel zaustavivši namjerno loptu rukom, u vodstvo Crotonea pretvorio ga je Diego Falcinelli. Inter se nije ni snašao, a novu je kontru povukao Crotone, ponovno lopta dolazi do Falcinellija koji krasno matira Handanovića za 2:0.

Inter je imao inicijativu u drugom dijelu, napadali su, ali tek su jednom uspjeli matirati Cordaza, konačnih 2:1 postavio je D'Ambrosio u 65. minuti.

Ivan Perišić odigrao je svih 90 minuta za Inter, dok je Marcelo Brozović dobio prekomandu na klupu nakon slabe predstave protiv Sampdorije.

All Goals & Highlights HD - Crotone 2-1 Inter... by elclasico2014

Roma se lagano obračunala s Bolognom u gostima, s 3:0 je došla do nova tri boda. Povela je rimska momčad u 26. minuti, nakon ubačaja iz kuta s desne strane u gužvi se najbolje snalazi Fazio i para mrežu za 1:0 Rimljana.

Do kraja prvog dijela bilo je već 2:0 za goste, Džeko je lijepo proigrao Salaha, koji izdržava i potezanje od strane obrambenog igrača Bologne i podiže vodstvo Rome na 2:0.

Konačnih 3:0 postavio je Džeko u 75. minuti nakon nesebične asistencije Perottija.

Mladi hrvatski napadač Bruno Petković dobio je priliku u dresu Bologne od 63. minute, ali nije uspio postići barem počasni pogodak za domaću momčad.

All & Goals & Highlights Cagliari 2-3 Torino... by footballtvvideos

All & Goals & Highlights - Udinese 3-0 Genoa 09... by Chiyo--1