Nexe bez problema do domaće pobjede protiv Vojvodine

Branimir Korać • srijeda, 06.09.2017.

Nakon poraza u prvom kolu SEHA lige u gostima kod PPD Zagreba, rukometaši Nexea slavili su na svom parketu protiv Vojvodine...

Rukometaši Nexea upisao su prvu ovosezonsku pobjedu slaveći u drugom kolu SEHA lige protiv Vojvodine u Našicama 33:28. Glatka i zaslužena pobjeda Našičana koji su odigrali dobru utakmicu i dominirali svih 60 minuta.

Od samog starta Nexe je bio u vodstvu i nije pružio Vojvodini priliku za povratak. Poveli su domaćini 3:0 i do odlaska na odmor bez problema održavali su vodstvo da bi u nastavku susreta potpuno pomeli Vojvodinu.

Furioznim ulaskom u drugo poluvrijeme Nexe je već u 37. minuti imalo dvoznamenkastu prednost i vodilo 23:13 i tek u završnici susreta Novosađani su uspjeli malo smanjiti zaostatak.

"Glavni cilj bio nam je isprati gorak okus poraza iz prvog kola protiv PPD Zagreba. Odigrali smo puno bolje nego u tom susretu, bili smo agresivniji i discipliniraniji. Obje momčadi i dalje rade na podizanju forme i vjerujem da će dvoboj u Novom Sadu biti bolji. U zadnjih 20 minuta pružio sam priliku nekim našim mlađim igračima jer moramo to raditi što je više moguće", rekao je Hrvoje Horvat nakon dvoboja.

Nexe su predvodili Marin Jelinić sa sedam golova te s po šest Vedran Zrnić i Marko Buvinić. Kod Vojvodine Milan Jovanović postigao je osam golova, a šest je dodao Radovan Ostojić.