Gorica nastavila pobjednički niz, Dinamo II ostao na vrhu

Branimir Korać • petak, 08.09.2017.

Odigrana su prva dva susreta petog kola Druge HNL, Sesvete i Dinamo II odigrali su bez pobjednika dok je Gorica svladala Hrvatski dragovoljac...

Gorica je stigla do četvrte uzastopne pobjede slaveći na svom travnjaku protiv Hrvatskog dragovoljca s 1:0. I dok Goričani odlično napreduju, Hrvatski dragovoljac je u posve drugačijoj situaciji sa samo dva osvojena boda.

U zanimljivom dvoboju Goričani su već u 14. minuti ostali bez Radoša kojeg je zamijenio Ljubisavljević, a upravo on 12 minuta kasnije dovodi domaćina u vodstvo.

Mogla je Gorica doći i do povećanja vodstva, međutim Pejić nije realizirao kazneni udarac da bi početkom drugog dijela Čagalj isključen i taj promašeni kazneni udarac umalo bio koban. Međutim domaćin je zadržao vodstvo i upisao novu pobjedu.

Druga momčad Dinama ostaje na vrhu prvenstvene ljestvice nakon što je gostovanje u Sesvetama okončala remijem 1:1. Domaćin je imao priliku za pobjedu, vodio do posljednjih 15 minuta i nije zadržao to vodstvo.

Sredinom prvog dijela Sesvećani su poveli 1:0 pogotkom dojučerašnjeg igrača Intera iz Zaprešića Ivana Mamuta, ali u drugom dijelu Modri se vraćaju i preko Darija Špikića u 77. minuti dolaze do boda.

Ostali susreti petog kola na rasporedu su tijekom vikenda.