Hajduk II 1:0 Dugopolje
Dugopolje

Hajduk II stigao do minimalne pobjede protiv Dugopolja

Petar Jenjić • nedjelja, 10.09.2017.

U posljednjem susretu 5. kola Druge HNL nogometaši Hajduka II upisali su drugu pobjedu u nizu. Nakon slavlja u Šibeniku Bijeli su danas na Poljudu bili bolji od Dugopolja s minimalnih 1:0...

Do treće pobjede i ukupno devet bodova stigli su nogometaši Hajduka II koji su u posljednjem susretu 5. kola Druge HNL na Poljudu svladali Dugopolje pogotkom Ivana Delića iz 75. minute.

Nakon lijepe pobjede u Šibeniku u prošlom kolu Bijelima je ovo druga uzastopna kojom su skočili na četvrto mjesto. S druge strane Dugopolju je ovo drugi poraz ove sezone pa ostaje na sedam bodova.

Dugopolje je dvije jako dobre prilike imalo u 11. minuti. Prvo je pucao Klepić s desetak metara udaljenosti, zatim je nakon obrane Nejašmića šutirao Varea, ali vratar Hajduka obranio je i njegov pokušaj. Međutim, to je bilo sve od prvog poluvremena, a malobrojni gledatelji nisu imali previše toga za vidjeti.

Mreže su mirovale sve do 75. minute kada je domaćin došao do vodstva. Teklić je uputio udarac kojeg je obranio vratar Dugopolja, lopta se odbila do Delića koji se našao na pravom mjestu i zatresao mrežu.

U samoj završnici susreta Dugopolje je moglo do boda nakon udarca Stojanovskog iz blizine, no obranio je Grbić.