Hrvatski dragovoljac 1:2 Solin
Solin

Hrvatski dragovoljac i dalje bez pobjede, Solin nosi sva tri boda iz Sigeta

Branimir Korać • petak, 15.09.2017.

Šesto kolo Druge HNL otvorili su u Sigetu Hrvatski dragovoljac i Solin, a gosti su slavili s 2:1. Nakon šest odigranih utakmica Dragovoljci su i dalje u neugodnoj situaciji bez ijedne pobjede...

Iako je Solin sasvim solidno otvorio sezonu, u Hrvatskom dragovoljcu gostovanje Solinjana vidjeli su kao priliku za pobjedu. Međutim još jednom Hrvatski dragovoljac nije briljirao, a ovaj put ostao je i bez boda.

Ponovno domaćin nije sačuvao mrežu čistom, s 11 primljenih golova ima najlošiju obranu lige, a u ovom susretu već nakon 25 minuta bio je u zaostatku.

Prvo je Anđelo Svalina doveo goste u vodstvo u 21. minuti da bi četiri minute kasnije Ivan Perković povisio na 2:0.

Imao je domaćin veliku priliku za povratak u igru vrlo brzo, ali Sunagić nije realizirao kazneni udarac.

U drugom dijelu Hrvatski dragovoljac uspio je poravnati preko Nikole Ellera, ali više od toga nije uspio napraviti i gosti nose sva tri boda.