Dinamo II 3:1 Šibenik
Šibenik

Druga momčad Dinama slavila protiv Šibenika i vratila se na vrh

Branimir Korać • ponedjeljak, 25.09.2017.

Dinamo II bio je uspješan u sedmom kolu Druge HNL i pobjedom protiv Šibenika vratio se na vrh ljestvice. Modri su slavili 3:1 i imaju bod više od Hajduka II i Gorice...

Šibenčani su upisali dvije uzastopne pobjede, napokon se pokrenuli i s dosta optimizma doputovali su na Hitrec-Kacian. Međutim Dinamo je ipak bio bolji, nije im dopustio iznenađenje i slavio je s 3:1.

Već u četvrtoj minuti Dinamo je stigao do vodstva. Miklić je bio najviši u skoku nakon ubačaja iz kuta i doveo je Modre u vodstvo.

Raspoloženi Miklić niti 15 minuta kasnije podiže na 2:0. Alen Jurilj bio je asistent, a Miklić je iskosa pogodio za povećanje vodstva.

U završnici prvog dijela Banić je smanjio zaostatak, a odmah nakon toga veliku priliku za potpuni povratak propustio je Brekalo i na odmor se otišlo s 2:1.

U drugom poluvremenu Endri Cekici zaključio je priču pogotkom izvana nakon što je uočio loše postavljanje vratara Žitnjaka.