Real Sociedad
Real Sociedad 4:4 Real Betis
Real Betis

Dario Dodić • nedjelja, 01.10.2017.

Nedjeljni program sedmog kola Primere otvorili su Real Sociedad i Betis. U utakmici s osam golova na Anoeti pobjednika nije bilo...

U ludoj utakmici na Anoeti Real Sociedad i Betis remizirali su na otvaranju nedjeljnog programa sedmog kola La Lige. Susret je završio 4:4, gledatelji su u jednoj utakmici vidjeli više golova nego što ih je bilo u četiri subotnja ogleda.

Kao po dogovoru, igrali su Sociedad i Betis gol za gol. Jedni bi poveli, drugi brzo izjednačili i tako do same završnice. Golijadu je već u šestoj minuti otvorio sjajni Sanabria nakon lijepe asistencije Ruiza. Brzo je odgovorio domaćin, sedam minuta kasnije Odriozola pronalazi glavu Williana Josea, koji zabija za 1:1.

Sljedeće vodstvo pripalo je Real Sociedadu. Igrala se 26. minuta, lijepu kombinaciju domaćina u pogodak pretvara Oyarzabal. Dvije minute kasnije, pogađate, zabija Betis. Guardado iz kornera pogađa glavu Feddala, ni pola sata igre nije prošlo semafor je pokazivao 2:2.

U nastavku ista priča. U 46. minuti Guardado sjajno pronalazi Joaquina i Betis je u novom vodstvu. Deset minuta čekalo se na novo izjednačenje, Juanmi uz nešto sreće pronalazi Prieta, novo izjednačenje, 3:3.

Nadali su se gosti da su dohvatili sva tri boda kada je Leon brzu kontru finiširao krasnim udarcem pod gredu za vodstvo Betisa 4:3, ali samo tri minute kasnije Llorente glavom zabija za konačnih 4:4.