Hrvatski kup, 1/16 finala, 18.10.2017, 18:00 h
Varaždin 1:2 Cibalia
Cibalia

Cibalia slavljem u Varaždinu posljednja dohvatila osminu finala Kupa

Mihaela Bradovski • srijeda, 18.10.2017.

Poznati su svi sudionici i parovi osmine finala Kupa Hrvatske u nogometu, a posljednji sudionik osmine finala je Cibalia koja je u Varaždinu svladala istoimenog domaćina s 2:1...

Svih deset prvoligaša prošlo je u osminu finala Hrvatskog kupa. Posljednji su to uspjeli Vinkovčani pobjedom 2:1 u gostima kod drugoligaša Varaždina.

Dvoboj između Varaždina i Cibalije trebao je biti odigran još prije mjesec dana kada su na rasporedu bile i ostale utakmice šesnaestine finala, međutim zbog lošeg travnjaka i loših vremenskih uvjeta susret je prebačen za sredinu listopada.

Nakon što je prvih 45 minuta završeno bez pogodaka, Vinkovčani su u nastavku susreta golovima Marka Dabra i Špire Peričića stigli do dva gola prednosti. Na ulasku u zadnjih deset minuta Josip Golubar smanjio je na konačnih 2:1.

Poznati su tako i svi parovi osmine finala koja je na rasporedu za tjedan dana.