Ante Roguljić i Gordon Schildenfeld strijelci u pobjedama svojih momčadi

Branimir Korać • nedjelja, 22.10.2017.

Ciprani ovog vikenda igraju susrete osmog kola tamošnjeg prvenstva, a Ante Roguljić i Gordon Schildenfeld pogocima su pomogli svojim momčadima na putu do pobjede...

Dobra subota za hrvatske internacionalce na Cipru. Ante Roguljić s Paphosom te Gordon Schildenfeld i Danijel Pranjić s Anorthosisom upisali su pobjede.

Paphos je s visokih 4:0 slavio na svom travnjaku protiv Nee Salamis i tako nastavio sjajnu seriju. S ova tri boda Paphos je skočio na visoku treću poziciju, a Roguljić je bio strijelac trećeg pogotka, sedam minuta prije nego je u 79. minuti napustio igru.

Do gostujuće pobjede došao je Anorthosis u čijem su sastavu Pranjić i Schildenfeld odradili cijelu utakmicu. Upravo Schifo bio je strijelac pobjedničkog pogotka u 84. minuti