Druga HNL, 13. kolo, 22.10.2017, 15:00 h
Hajduk II 1:1 Sesvete
Sesvete

Hajduk II i Sesvete podijelili po bod na kraju 13. kola Druge HNL

Branimir Korać • nedjelja, 22.10.2017.

13. kolo Druge HNL zaključeno je na Poljudu gdje je druga momčad Hajduka ugostila Sesvete. Završilo je bez pobjednika 1:1 čime su obje momčadi nastavile loš rezultatski niz...

Na poprištu jučerašnjeg vrlo dobrog najvećeg hrvatskog derbija, druga momčad Hajduka u 13. kolu Druge HNL ugostila je Sesvete i nije uspjela prekinuti loš rezultatski niz.

U ništa boljoj formi nisu niti Sesvećani koji također već predugo ne znaju za pobjedu, a ovdje će biti zadovoljni osvojenim bodom.

Poveli su gosti vrlo rano, već u desetoj minuti Dučkić je nakon dobre kombinacije poslao loptu u mrežu i doveo goste do prednosti.

U samoj završnici prvog dijela Palaversa je postavio konačnih 1:1 za bolje raspoloženje domaćina na odmoru.

U drugom dijelu Hajduk je dosta brzo ostao s igračem manje, Tonio Teklić dobio je drugi žuti karton i od 58. minute domaćin je igrao s desetoricom.