Hrvatski Telekom Prva liga, 14. kolo, 30.10.2017, 18:00 h, Aldo Drosina, gledatelja: 870

Istra 1961 u sudačkoj nadoknadi izvukla bod protiv Intera

Branimir Korać • ponedjeljak, 30.10.2017.

U posljednjem susretu 14. kola HT Prve lige Istra 1961 i Inter odigrali su 1:1. Zaprešićani su vodili do završnice susreta, ali Istra je golom Ofosua došla do remija...

Lovre Čirjak
77'
16
Tomislav Haramustek
87'
11
Dejan Mezga
90'+3'
Samir Toplak

Remijem Istre 1961 i Intera zaključeno je 14. kolo, kolo u kojem su sve momčadi iz donjeg dijela ljestvice remizirale, a jedine poraze upisali su trećeplasirana Rijeka i petoplasirana Lokomotiva.

U zanimljivom dvoboju u Puli Inter je bio na pragu pobjede protiv Istre 1961, ali nije uspio slaviti, Puljani su u 92. minuti ipak uzeli bod.

Prvo poluvrijeme u Puli nije donijelo posebno dobar nogomet, vrlo malo prilika, a jednu od njih umalo je realizirao Ofosu koji je pogodio gredu.

U drugom dijelu puno zanimljiviji susret. Prvo je zaprijetio Postonjski, ali Ivušić je obranio njegov pokušaj.

U 66. minuti ipak pogodak gostiju. Ivan Blažević odlično je proigrao Petra Mamića koji dolazi pred Ivušića i zabija za 1:0.

U završnici susreta ipak poravnanje domaćina. Nakon udarca Kitanovskog, Santini je odbio loptu, ali samo do Ofosua koji zabija u 92. minuti za 1:1.

Svakom je tako pripao po bod što znači da ostaju na starim pozicijama na ljestvici.