FMP u efikasnom dvoboju došao do pobjede protiv Mege

Branimir Korać • petak, 17.11.2017.

U prvom dvoboju devetog kola ABA lige FMP je na svom parketu ugostio Megu i upisao pobjedu 96:88. Peta je ovo pobjeda FMP-a ove sezone dok je Mega ostala na samo tri pobjede...

FMP nastavlja s dobrim igrama na svom parketu gdje je stigao i do četvrte pobjede u ovoj sezoni. Još uvijek ne zna za poraz u svojoj dvorani, a nova žrtva bio je Mega Bemax koji je svladan s 96:88.

Gosti nisu uspjeli ponoviti rezultat iz Skoplja gdje su upisali jedinu ovosezonsku pobjedu na strani, ovdje je FMP bio bolji i rutinski je slavio.

Još u 27. minuti Mega je imala vodstvo 67:65, međutim onda je FMP započeo seriju 13:0 koja je potpuno okrenula susret i riješila pitanje pobjednika. U nastavku susreta Mega se nije uspjela vratiti u egal i FMP je otišao do pobjede.

Filip Čović predvodio je pobjednika s 22 poena, pet skokova i šest asistencija, a Michael Ojo dodao je 18 poena i sedam skokova. Kod poraženih Stefan Sinovec ubacio je 22 poena uz pet asistencija, a Dylan Ennis 19 poena uz deset asistencija i šest skokova.