Caen
Caen 1:1 Nice
Nice

Branimir Korać • nedjelja, 19.11.2017.

U prvom nedjeljnom susretu u Ligue 1 Caen je ugostio Nice i upisao remi 1:1 u završnici susreta Ronny Rodelin bio je precizan i pogodio za bod domaćina...

Nice bez suspendiranog Marija Balotellija nije uspjela uzeti pobjedu u gostima kod Caena. Susret je završio podjelom bodova 1:1 iako su gosti bili bliže pobjedi i imali su vodstvo do sudačke nadoknade.

Iako je sa samo devet postignutih golova u 13 kola Caen jedna od najneefikasnijih francuskih momčadi, nalazi se na visokom šestom mjestu dok je Nice podbacila u dosadašnjem dijelu sezone i tek je 16.

Ovdje su gosti poveli u 40. minuti kada je ispala obrana Caena, loptu na lijevoj strani primio Pierre Lees Melou i snažnim udarcem "probio" domaćeg vratara.

U 67. minuti velika prilika za domaćina za poravnanje. Jallet je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, dosuđen je penal, ali Ivan Santini nije dobro pucao i obranio mu je vratar Benitez.

Ipak u samoj završnici Ronny Rodelin ostao je sam na drugoj vratnici i nakon ubačaja Genevoisa zabio je za konačnih 1:1.

Santini je kod domaćina odradio cijelu utakmicu.